ÚVOD AKTUALITY KDO JSME AKCE 2007 O "TOPTEŇÁKA" Z MINULÝCH LET KONTAKTY SPONZOŘI NAPIŠTE NÁM
Vítejte na stránkách cyklistického klubu TOP TEN TEAM TepliceAhoj přátelé cyklistiky nejen z Teplic a okolí


Dostali jste se na stránky Teplického oddílu TOP TEN TEAM TEPLICE, jehož hlavní aktivotou je práce s mládeží všech věkových skupin v disciplínách: silniční kola, horská kola a cyklokros pod vedením zkušených trenérů s platnou trenérskou licencí, kteří se snaží už od těch nejmenších svěřenců vštěpit disciplínu, poctivost, smysl pro fair-play a vytrvalost - t.j. vše potřebné zásady pro závodění na kole ale hlavně i v budoucím životě.
Hlavní naše motto je:
... lepší sportovat, nežli fetovat ....

Ti uplně nejmenší u nás získávají první zkušenosti ve "veloškole" jak se na kole chovat, jak kolo ovládat, jak kolo udržovat a popř. i opravovat a formou hry se ve společnosti svých vrsteníků připravují na své první závody. Ti starší se již cílevědomě pod vedením trenérů připravují na předem vytipované závody. Pro tyto závodníky, kteří to již myslí s kolem vážně je pravidelně připravováno soustředění, které je zaměřeno na konkrétní typ závodů (horská kola, silnice či cyklokros )a nedílnou součástí je i pravidelná zimní příprava na běžkách, v tělocvičně, spinningu a posilovně.
Nemůžeme opomenout i naše muže a veterány, kteří hájí byrvy našeho oddílu po soutěžích severočeské amatérské ligy, mistrovských závodů veteránů a v neposlední řadě i účastí na cyklomaratónech po celé naší vlasti ať již na silnici či horských kolech.
Samozřejmostí našeho oddílu je i pořádání závodů. Asi vrcholem naší pořadatelské aktivity byla etapa prestižního Závodu míru v roce 2004 , kdy se nám podařilo, aby cílové město poprvé v dějinách ZM byly právě Teplice. Tuto prestižní záležitost jsme zopakovali ještě v roce 2006.
Samozřejmostí je v letošním roce pořádání závodů typu Českého Poháru horských kol v centru Teplic, závodů o nejlepšího severočecha a závodu SAL - letos optět klasická záležitost - časovka Krupka - Komáří Vížka ( vše viz akce 2007 )

Takže jestli se chceš stát jedním z "TOPTEŇÁKŮ"a je Ti alespoň 12 let, stačí vyplnit přihlášku, kliknout na kontakty a jseš jedním z nás


klikni pro zvětšení


oddílové dresy, klikni pro zvětšení
Jsi návštěvník

Nahoru
SPONZOŘI
Factor
město Teplice
Glaverbel
Speciální Stavby Most
Author
Severočeské Doly a.s.
ČEZ
Kooperativa a.s.
VZP
Eurotel
Fedial - barvy+laky
Ideal Standard
Kelcom International s.r.o.
BPT
Avirunion a.s.
Duhová Energie
Kovosreal
Mius
Propagplus
Splintex
Šrouby Krupka s.r.o.
VHS
Vkus Teplice
Zahradnictví Dvořák + syn


© 2005 web design: Darek Beneš, textová část stránek: Petr Hejduk a Darek Beneš